1C:Enterprise Özel Yazılım

1C:Enterprise Özel Yazılım

1C İşletme 8 Platformu üzerinde yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız. 1C:İşletme 8 platformu yapısı itibariyle 3 aşamalı mimarisi sayesinde biz geliştiricilerin işini kolaylaştırmakta ve müşterilerimize çok kısa sürelerde çözüm sunmamıza yardımcı olmaktadır.

Ürünlerimiz açık kaynak kodlu olduğundan standart çözümler üzerinde şirketin ihtiyaçlarına göre çözüm üretiyoruz. Sıfırdan yazılım geliştirme imkanıda sunan 1C İşletme platformu sayesinde kısa sürede sadece size ait bir özel yazılım’a çok uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz. Özel kullanım imkanı sunan bu programlar, grafik ve arayüz tasarımlarından işleyiş özelliklerine kadar firmaların istekleri ve kurumsal kimliğine uygun tasarlamaktayız.
Özel tasarımlar birçok programlama dili kullanılarak yapılmaktadır.Biset Yazılım ailesi olarak, Javascript, PHP ve daha farklı programlama dilleri kullanarak, hizmet vermekteyiz. Burada önemli olan nokta kullanılan dillerden çok, tasarımın hangi amaçla ve nasıl veriler kullanılarak yapılacağıdır. Yazılım programının hangi platform üzerinde çalışılması isteniyorsa, ona uyumlu bir şekilde yazılması sağlanır. Müşterilerin isteklerine uyum sağlayacak programların ortaya konulmasıyla, memnuniyetlerinin sağlanması önemli bir değer olarak Biset Yazılım ailesi olarak özel yazılım işlerinizi özen göstererek yapmaktayız.

Özel yazılımın avantajlarından bazıları;

Paket yazılımlara göre Fiyat-Performans avantaj sağlamaktadır.
En yeni ve ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması.
Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olması.
Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi.
Geliştirilmeye her zaman açık olması.