BS11 Brode Üretim ERP nedir?

Üretim, fabrika veya imalat atölyesine sahip olup belirli hammaddeleri belirli işlemlerden geçirerek bir mamül üreten işletmelerin yaptıkları işlemdir. Farklı sektörlerde farklı üretim metodolojileri kullanılabilmekle ve birlikte standart oluşmuş bir üretim yapısı da bulunmaktadır. Üretim yönetimi ile zamandan ve maliyetlerinizinden tasarruf edebilirsiniz.

Hammadde

Hammadde takibini barkodlu olarak yapmaktadır. Ayıca hammaddeleri sarf miktarlarına göre stoktan kontrol eder. Desen-Varyant bazında sarf miktarlarını görebilir ve ona göre depodan hammadde çıkartır.


Sevkiyat

Sevkiyatta çuvallama yapar, ihracat için gerekli tüm çıktıları hazırlar. Çuval etiketi, çuval içeriği ve invoiceler hazırlar. Müşteri, ülke, desen, varyant ve fiyat filtelerini kullanarak istediğiniz desenin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Üretim Takibi

Anlık olarak üretimi takip eder. Randıman raporu sunar. Fason, Kesim veya Boyahaneye gönderilen kuponları detaylı olarak dakika dakika görebilir. Tambura gelen malları katlama makinası ile entegre yazılım ile el değmeden metre bilgisini verir.

Gelişmiş Reçete

Gelişmiş Reçete: Gelişmiş Üretim Yönetimi modülü üzerinden tanımlanan reçeteler ile üretim işlemine giren, çıkan, fire verilen, yarı mamül olarak çıkan malzemelerin miktarları formüllerle belirlenebilir.

0 %

Uyumlukluk

0 %

Adaptasyon

0 %

Maliyet Analizi

” İşletmelerin yeteneklerini değerlendirmelerine yardımcı oluyoruz ve ekibin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanan yeni bir üretim ERP sunuyoruz. “

– Biset Yazılım Ekibi

İş Planı & Strateji

Müşterilerimiz, onlara sunduğumuz olanaklardan çok şaşırmaktadır; kutunun dışında düşünerek, heyecan verici yeni girişimler sunuyoruz. Programın Özellikleri:

  • Sipariş girişleri ve onaylama
  • İş emirleri ve boyahane etiketi,
  • Üretime alma ve anlık üretim bilgisi,
  • Desenlere göre maliyet hesaplama,
  • Fason, Kesim gönderim modülleri,
  • Makine verimlilik, randıman ölçme,
1C:Enterprise
×

Merhaba

Hoşgeldiniz size nasıl yardımcı olabiliriz.

× Nasıl yardımcı olabiliriz?