Depo ve Stok Yönetimi

Depo ve stok yönetimi


Biset çözümlerinden yararlanarak stok yönetiminizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarınızı ve depolarınızı tam anlamıyla kontrol altına alan stok ve depo yönetimi, isterseniz depo bazında isterseniz depo grupları bazında listeleme yapmanıza olanak tanıyor. Tek bir listede belirli malzemelerin miktarlarını görebilir ve böylece etkin bir stok yönetimi sağlarsınız.


Genel Özellikleri – Avantajları

Firmanız altında şubelerinizi, şubeleriniz altında depolarınızı tanımlayabilir, yetkilendirebilirsiniz. Tüm raporları şube ve depo bazında alarak performans ve verimlilik analizlerinizi yapabilirsiniz.
Malzeme miktarlarının eksiye düşmesi durumunda, asgari miktarı geçmesi durumunda hangi tepkinin verilebileceğini (hiç bir şey yapılmaması, sadece uyarı verilmesi, işlemin durdurulması) parametrik olarak tanımlayabilirsiniz.


Hatasız depo ve stok yönetimi ile rekabette öncelik elde etmek. Planlama için güvenilir envanter sağlamak. Maliyetlerde stok maliyetleri ve stokm kayıpları nedeniyle oluşacak olan sapmalara engel olmak.

İsletmeler için önem arz eden ve maliyet merkezlerinden bir olan depolama ve depo yönetimini ele almayı amaçlayan bu programda, bir depo inşaasından operasyonuna kadar ki gerek duyulacak her şeyi kapsayan bir otomasyon olarak sunulmuştur.

Bu uygulama kapsamında depo yeri secimi, depo ebatları, raf sistemleri, istif makineleri (forklift, reachtrucks), barkod otomasyon sistemleri RFİD, depo yönetimi kapsamında depolamadaki süreçler, mal toplama modelleri, envanter yönetimi, Sektörel bazda depo modelleri gibi bilgiler katılımcıları bilgilendirmek amacıyla üretilmiştir.


Barkod sistemi,
Esnek fiyat politikası,
Giriş, çıkış, sarf, transfer depo sayım işlemleri,
Sınırsız malzeme özellik türüne göre takip (renk, beden vs)
Excell’den veri alış verişiÖn Muhasebe Programı
Maliyetlendirme Sistemi
Kritik seviye kontrolü
Parti lot ve belge (jpeg,pdf, doc vs.) eklenebilmesi
Fiyat listesi, barkodlu fiyat etiketi yazdırabilme

Neden Kullanmalısınız?


BS12 ile verilerinize her yerden ve her an ulaşabilme rahatlığına sahipsiniz. Stok programı çözümü sayesinde zamandan, yüklerinizden, masraflarınızdan tasarruf edersiniz.

  • Geçmiş tarihli stoklarınızı takip etmek istiyorsanız,
  • Stok ve Depo sayımlarınızı elektronik ortamda yapmak istiyorsanız,
  • Sınırsız sayıda barkod tanımlamak istiyorsanız,

  • Stok listelerinizi yapmak istiyorsanız,
  • Stok miktarlarına tek adımda ulaşmak istiyorsanız,
  • Olmayan malınızın satışını engellemek istiyorsanız,

Fiyatlarınızı topluca ve kolayca güncellemek istiyorsanız,
İşletmenizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız BS12 kullanmalısınız!