Kurulum & Eğitim

ÜCRETSİZ EĞİTİM HİZMETLERİMİZ 

Türkiye’nin en deneyimli ticari yazılım firmalarından biri olarak ürettiğimiz programların ancak onları kullanan kişiler kadar iyi olabileceğinin bilincindeyiz. Birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyetinin yine programlarımızın kapsamlı ve verimli kullanılmasından geçtiğini çok iyi biliyoruz.

Tüm müşterilerimizin ek bir harcama yapmak zorunda kalmadan ihtiyaçları olan kaliteli eğitime ulaşabilmeleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple iki aşamalı bir eğitim programı ile müşterilerimizi desteklemekteyiz.

İŞYERİNİZDE EĞİTİM

İstanbul ve çevre illerinden paket programlarımızdan Kobi Pro ve üzeri aldığınız tüm versiyonlarımızı kurulum ile beraber ücretsiz eğitimlerini vermekteyiz. Bundan önce DEMO ile yapılan eğitimler ile pekiştirdiğimizde programımızı %65 lik bölümünü öğrenmiş oluyorsunuz. Bundan sonraki 30 iş günü olan sürecimizde ücretsiz olarak uzaktan eğitim vererek bu süreçlerimizi tamamlıyoruz.

Uzak illerden satın almak istediğiniz takdirde ise dilerseniz merkez şubemizde eğitim alabilirsiniz. Onun haricinde tüm eğitimler uzaktan destek verilerek yapılacaktır.