WM Ev Tekstil Yazılımı
Barkodlu Satış

Tekstil ve ev tekstili ürünleri barkodlu toptan ve perakende satışlar gerçekleştiriyorsanız günlük satış süreciniz ile müşteri yönetiminin her aşamasını satın almadan kasaya kadar en pratik şekilde takip etmek için barkodlu satış programları kullanabilirsiniz.

KONSOLIDE TAKIP

Birden fazla şirketin depo ve mazağa stokların güncel durumu online izlenmesi. Firmalar arasında yapılan ticari işlemler ile ilgili verilerin çift işlenmemesi. Firmaya göre kullanıcı izinlerin kısıtlaması. Yöneticilere konsolide raporlar.

Stok Yönetimi

Stok Yönetiminde hedeflenen işletmenin karını artıracak tüm stok maliyetlerini en aza indirecek faaliyetleri belirlemek ve uygulamaktır. Stokların işletmede bulundurma süreleri ve miktarları, stok devir hızına göre ve ömrüne göre değişebileceği gibi, tedarik kolaylığı ve süresine göre de değişecektir. En önemlisi de işletmenin bulunduğu sektördür. Sektör değiştikçe stok bulundurmanın önemi artacak ya da azalacaktır. Stok Yönetimi ile stok yatırımlarının minimize edilmesine, müşteri hizmet kalitesinin en üst düzeye çıkarılmasına ve üretim maliyetlerinin düşürülmesine çalışılır.

 NE IŞE YARAR?

Perakende satışlarınızı tek bir platformdan anlık olarak takip edebilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz Ön muhasebe süreçlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz. Barkod okuyucu ve tartılarla bütünleşik olarak çalışabilirsiniz. Satış sürecinizi insan hatasından arındırabilirsiniz. Satışlarınız için otomatik olarak bilgi fişi, fiş, fatura vb. evrakları kolayca düzenleyip bastırabilirsiniz.

Gelişmiş Reçete

Gelişmiş Reçete: Gelişmiş Üretim Yönetimi modülü üzerinden tanımlanan reçeteler ile üretim işlemine giren, çıkan, fire verilen, yarı mamül olarak çıkan malzemelerin miktarları formüllerle belirlenebilir.

” İşletmelerin yeteneklerini değerlendirmelerine yardımcı oluyoruz ve ekibin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanan yeni bir dijitalleşme sunuyoruz. “

– Biset Yazılım Ekibi • Mağaza Zincir Yönetimi

  Barkodlu satış. Mobil cihazlar/El terminali ile satış. Mağazalar arasında ürün transfer. Fiyatlar yönetimi. Online stok takibi.

 • El Terminali ve Barkod

  Müşteri siparişi Hızlı satış. Ürün giriş/çıkış. Depo/mağaza arası transfer. Sayım. Barkod etiketi yazdırma. Çuval barkodu, koli barkodu vs.

İş Planı & Strateji

Müşterilerimiz, onlara sunduğumuz olanaklardan çok şaşırmaktadır; kutunun dışında düşünerek, heyecan verici yeni girişimler sunuyoruz. Programın bazı Özellikleri:

 • Depo Modülü

  Barkodlu ürün kabul işlemleri; çuval bazlı stok takibi. Kap bazlı ürün adetsel takip. Metre küp ve kilo bazlı stok takibi. Kap, çuval veya adet olarak ürün çıkışı.

 • Depolar Arası Sevkiyat

  Mağaza ürün ihtiyaç belirlenmesi. İç sipariş oluşturması. İç sipariş onay sistemi. Depo ve mağaza arasında ürün sevkiyatı.

 • Satış Yönetimi

  Mağaza toptan satış takibi. Satılan ürünlerin detaylı takip;Sipariş takibi. Günlük kasa takibi. Dönemsel satışlar raporlar.Satış eleman bazlı satış takibi.

 • Alışlar Yönetimi

  Stokları asgari seviye yönetimi. Tedarikçi firmalara sipariş takibi. Gelen ürünlerin kontrolü Ürün barkodlama

 

1C:Enterprise
×

Merhaba

Hoşgeldiniz size nasıl yardımcı olabiliriz.

× Nasıl yardımcı olabiliriz?