Hakkımızda


If you want to learn more about us, you’re in the right place. Read to learn how we managed to grow our business so fast.


Misyon

Biset Yazılım, yenilikçi ve teknolojik çözümleriyle kurumların bilgi teknolojileri destekli veriler kullanılarak yönetilmesine destek olmayı, ülkemizin teknolojik düzeyinin yükseltilmesine ve uluslararası rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmayı hedefler.


Vizyon

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üreterek ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet etmek,
İşletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmeleri için, ileri teknoloji bilgi sistemlerine dayalı yenilikçi çözümler geliştirmek ve sunmak.


Vizyon

• Yalnızca pazar beklentilerinden fırsat yaratmak yerine, sürekli değişimi ana felsefe kabul edip, pazar için sürekli gelişim ve yeni açılımlar yaratmak,
• Ulusal yazılım şirketleri arasında üst sıralarda yer alarak, ürün ve hizmetlerimizi uluslararası pazara sunabilmek.

Hikâyemiz

Biset Yazılım‘ın temelleri 2011 yılında İstanbul’da atıldı. Şirketimiz, gün geçtikçe hizmet yelpazesini genişleterek ticari yazılım üretimi ve geliştirmeci olarak devam etmiştir. Muhasebe programları, ERP, CRM, Basit Üretim tesisleri için otomasyon geliştirip güzel projelere imza atmıştır.

Edinmiş olduğumuz misyon siz değerli müşterilerimize kolaylık ve daha ileri teknolojiler yolunda yardımcı ve yanınızda olmaktır.

Türkiye’deki kalıplaşmış yazılım şirketlerinin aksine, yeni, çağdaş bir hizmet anlayışına bağlı kalarak başta bayi statüsünde progam satışı ve desteği gerçekleştiren firmalara ve bu yazılımları satın alarak kullanan firmalara yepyeni bir hizmet anlayışı getirmek istemekteyiz. Sunmuş olduğumuz ürünler; Türkiye’de kullanılan yazılımların aksine açık kaynak kodludur. Böylelikle yazılım satışı gerçekleştiren firmaların sadece pazarlama şirketi şeklinden çıkartıp şu anda Türkiye’de ÇÖZÜM ORTAĞI olarak sayıları az olan yazılım şirketleri seviyesine ulaşmalarını hedeflemekteyiz. Ürünlerimizi kullanan firmalar ise programda istemiş oldukları her türlü değişikliği ister kendi imkanlarıyla ister herhangi bir bayii yardımıyla Türkiye’de normal olarak algılanan geliştirme süre ve fiyatlarının çok ama çok altında sahip olmalarına imkan sunuyoruz.