İşletmenizi Uçurun
1C:Enterprise

1 milyondan fazla şirkete iş dijitalleştirme çözümleri sunan Doğu Avrupa’da
lider bir yazılım geliştiricinin büyüyen uluslararası kuruluşudur.

Şirketimizi seçmek

neden en iyisidir?

Biset Yazılım  2011 yılında İstanbul’da kuruldu. Bilişim Vadisi Teknopark’da faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz, gün geçtikçe hizmet yelpazesini genişleterek ticari yazılım üretimi ve geliştirmeci olarak devam etmiştir. Muhasebe programları, ERP, CRM, Basit Üretim tesisleri için otomasyon geliştirip güzel projelere imza atmıştır. Türkiye’deki kalıplaşmış yazılım şirketlerinin aksine, yeni, çağdaş bir hizmet anlayışına bağlı kalarak başta bayi statüsünde progam satışı ve desteği gerçekleştiren firmalara ve bu yazılımları satın alarak kullanan firmalara yepyeni bir hizmet anlayışı getirmek istemekteyiz. 

Sunmuş olduğumuz ürünler; Türkiye’de kullanılan yazılımların aksine açık kaynak kodludur. Böylelikle yazılım satışı gerçekleştiren firmaların sadece pazarlama şirketi şeklinden çıkartıp şu anda Türkiye’de ÇÖZÜM ORTAĞI olarak sayıları az olan yazılım şirketleri seviyesine ulaşmalarını hedeflemekteyiz. Ürünlerimizi kullanan firmalar ise programda istemiş oldukları her türlü değişikliği ister kendi imkanlarıyla ister herhangi bir bayii yardımıyla Türkiye’de normal olarak algılanan geliştirme süre ve fiyatlarının çok ama çok altında sahip olmalarına imkan sunuyoruz.

1C:Enterprise
ile tanışın

Şirketlerin mali, operasyonel faaliyetlerini ve iş süreçlerini  kapsamlı bir otomasyonla düzenleyen uygulamalar oluşturmak için kullanımı kolay, güçlü ve yenilikçi yazılım geliştirme platformudur.

Güncellemelere abone olun

Güncellemelerimizden anında haberdar olmak istiyorsanız e-mail hesabınızla hemen kayıt olun.

 

 

  Kaydolarak Gizlilik Politikamızı ve Kullanım Koşullarımızı otomatik olarak kabul etmiş olursunuz.

  1C:Enterprise
  ×

  Merhaba

  Hoşgeldiniz size nasıl yardımcı olabiliriz.

  × Nasıl yardımcı olabiliriz?