Hakkımızda

Firma Profili

Biset Yazılım‘ın temelleri 2011 yılında İstanbul’da atıldı. Şirketimiz, gün geçtikçe hizmet yelpazesini genişleterek ticari yazılım üretimi ve geliştirmeci olarak devam etmiştir. Muhasebe programları, ERP, CRM, Basit Üretim tesisleri için otomasyon geliştirip güzel projelere imza atmıştır.

Türkiye’deki kalıplaşmış yazılım şirketlerinin aksine, yeni, çağdaş bir hizmet anlayışına bağlı kalarak başta bayi statüsünde progam satışı ve desteği gerçekleştiren firmalara ve bu yazılımları satın alarak kullanan firmalara yepyeni bir hizmet anlayışı getirmek istemekteyiz.

Sunmuş olduğumuz ürünler Türkiye’de kullanılan yazılımların aksine açık kaynak kodludur. Böylelikle yazılım satışı gerçekleştiren firmaların sadece pazarlama şirketi şeklinden çıkartıp şuanda Türkiye’de ÇÖZÜM ORTAĞI olarak sayıları az olan yazılım şirketleri seviyesine ulaşmalarını hedeflemekteyiz. Ürünlerimizi kullanan firmalar ise programda istemiş oldukları her türlü değişikliği ister kendi imkanlarıyla ister herhangi bir bayii yardımıyla Türkiye’de normal olarak algılanan geliştirme süre ve fiyatlarının çok ama çok altında sahip olmalarına imkan sunuyoruz.

Gelistirilmiş program dilleri ve bunların ilerletilmesi yolunda üstlendiğimiz görevi her geçen gün yapmış ve yapmakta olduğumuz projelerimizde göstererek güçlü kadromuzla gelecekte’de daha iyi projelere hep birlikte imza atacağımıza inanıyoruz.

Edinmiş olduğumuz misyon siz değerli müşterilerimize kolaylık ve daha ileri teknolojiler yolunda yardımcı ve yanınızda olmaktır.