Servis

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Biset Yazılım ’ın koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama konusunda en etkili uygulamalarından biri satış sonrası servis hizmetleridir. Bu konuda rakipsiz uygulamalarımız ile programlarımızın verimli kullanımını desteklemekteyiz. Biset Yazılım, özel olarak eğitilmiş personeli ile programlarının ilk kurulumundan başlayarak her adımda kullanıcının yanında yer alır.

PROGRAMLARINIZIN KURULUMU VE İLK INSTALL

1C ve Biset Yazılım Programları sisteminizin konfigürasyonuna özel hazırlanmaktadır ve Kullanım Kılavuzları, Lisans Sözleşmesi, Müşteri Bilgi Formu ve diğer yardımcı doküman ile birlikte sunulur. İlk kurulumu Biset Yazılım personelinin işyerinde ücretsiz olarak gerçekleştirmektedirler.

MAKİNE DEĞİŞİKLİĞİ DURUMUNDA INSTALL İŞLEMİ

1C Programları ilk yüklendikleri bilgisayardan bir başka bilgisayara yüklendiğinde veya ilk bilgisayarda köklü donanım değişikliği yapıldığında tekrar install yapılması gereklidir. Müşterimizi yerinde ziyaret eden Biset Yazılım personeli 1C programını sorunsuz olarak yeni donanımda aktif hale getirir ve gerekli formu doldurarak install işlemini bizzat gerçekleştirir. Install işlemi geçerli makine değişikliği ücretine tabidir.

TELEFON DESTEK

Telefon destek hizmetimiz yurdun her köşesinden arayan lisanslı 1C kullanıcılarına sınırsız ve ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Özel olarak eğitilmiş telefon destek personelimiz bilgisayarlar başında kullanıcılarımızın sorularını yanıtlamakta ve sorunlarını çözmektedir.

Telefon Destek Hattımız için 0850 304 5 102′i tuşlayınız
Saatlerimiz :
Pazartesi – Cuma                  Cumartesi
09:00 – 19:00                       09:00 – 13:00

İŞYERİNİZDE SERVİS

Telefon desteği ile karşılanamayan talepleriniz olması halinde Biset Yazılım ile işyerinize servis talep edebilirsiniz. Servis hizmeti geçerli garanti kapsamında ücretsizdir, garanti kapsamı dışında ise güncel servis fiyat listesi üzerinden fiyatlandırılır.


UZAK ERİŞİM İLE DESTEK

Destek personelimiz talep edildiğinde ve/veya uygun görüldüğünde müşterimizin özel izni sonrası uzak erişim ile destek verebilmektedir. Bu işlem özel bir ücrete tabidir.